groepen
nieuws
agenda
Maand archief
facebookTwitter

Voorlezen opa’s en oma’s

Op dit moment lezen er veel opgewekte opa’s en oma’s voor op school. Het thema van de Kinderboekenweek is ‘Voor altijd jong’. Hoe ontzettend leuk is het dat er zoveel grootouders van onze leerlingen vandaag naar school zijn gekomen om voor te lezen?! De kinderen genieten zichtbaar van de verhalen van de opa’s en oma’s. En volgens mij vinden de opa’s en oma’s het ook hartstikke leuk om eens een kijkje in de school te nemen en aan hun kleinkinderen en klasgenoten voor te lezen.

Bedankt, opa’s en oma’s. Tot volgend jaar?!

Hieronder een aantal foto’s van groep 7A.

Deze diashow vereist JavaScript.

Contact

contact

O.G. Heldringschool
IJsvogelplein 10
2566 VS Den Haag

T: 070 - 363 54 03
E: ahogervorst@scoh.nl
B: NL38 ABNA 049.81.63.067

| Maakt onderdeel uit van SCOH onderwijs en peuterspeelzalen

Designed by HetSchoolvoorbeeld.nl.