groepen
nieuws
agenda
Maand archief
facebookTwitter

Maandviering groep 1C

Vanmorgen was onze groep aan de beurt om de maandviering te verzorgen. Ouders en andere belangstellenden zaten al vroeg klaar in de hal. De kinderen mochten vooraan zitten en lieten aan de andere groepen zien, dat ze al heel goed liedjes kunnen onthouden en zingen. Natuurlijk ging het dit keer over Sinterklaas, Piet en …cadeautjes! “Elke dag is een cadeautje,” zongen de kinderen. Deze dag was een cadeautje met een extra mooi papiertje en een strik erom!! Goed gedaan hoor, allemaal! HIER kunt u foto’s zien van de maandviering. Er staan ook nog andere foto’s bij.

 

Contact

contact

O.G. Heldringschool
IJsvogelplein 10
2566 VS Den Haag

T: 070 - 363 54 03
E: ahogervorst@scoh.nl
B: NL38 ABNA 049.81.63.067

| Maakt onderdeel uit van SCOH onderwijs en peuterspeelzalen

Designed by HetSchoolvoorbeeld.nl.