groepen
nieuws
agenda
Maand archief
facebookTwitter

Korfbaltoernooi groepen 5 t/m 8

Op woensdag 18 mei werd er het jaarlijkse schoolkorfbaltoernooi georganiseerd bij de sportvelden van korfbalclub KVS. Veel kinderen uit de groepen 5 t/m 8 hadden zich ingeschreven en zo kwam het dat we met maar liefst 6 teams van onze school deelnamen aan het toernooi.

Alle kinderen hebben heel erg hun best gedaan. Een schooltoernooi is niet alleen een leuke sportieve activiteit, maar zorgt ook altijd voor saamhorigheid. Het is mooi om te zien dat de kinderen elkaar steunen en aanmoedigen. De kinderen hebben allemaal heel erg hun best gedaan. Twee teams zijn door naar de finale, deze wordt volgende week gespeeld. Dank aan alle ouders die zich als coach hebben opgegeven.

Hieronder een aantal foto’s van het team uit groep 7A.

 

Contact

contact

O.G. Heldringschool
IJsvogelplein 10
2566 VS Den Haag

T: 070 - 363 54 03
E: ahogervorst@scoh.nl
B: NL38 ABNA 049.81.63.067

| Maakt onderdeel uit van SCOH onderwijs en peuterspeelzalen

Designed by HetSchoolvoorbeeld.nl.