groepen
nieuws
agenda
Maand archief
facebookTwitter

Hockeytoernooi groep 5 en 6

Op woensdag 27 mei speelden leerlingen uit de groepen 5 en 6 een hockeytoernooi. Het hockeytoernooi, mede mogelijk gemaakt door de vrijwilligers van H.D.S. en de afdeling Schoolsport van Gemeente Den Haag was goed georganiseerd. Jaarlijks doen er veel scholen mee aan dit toernooi.

a_14

Met maar liefst 4 teams was de O.G. Heldringschool goed vertegenwoordigd. Een compliment aan alle hockeyers van onze school. Wat een grandioze inzet! De meiden uit groep 6 hebben een beker in de wacht gesleept.

Een dank gaat uit naar alle ouders en begeleiders voor uw aanwezigheid en hulp!

 

 

Contact

contact

O.G. Heldringschool
IJsvogelplein 10
2566 VS Den Haag

T: 070 - 363 54 03
E: ahogervorst@scoh.nl
B: NL38 ABNA 049.81.63.067

| Maakt onderdeel uit van SCOH onderwijs en peuterspeelzalen

Designed by HetSchoolvoorbeeld.nl.