groepen
nieuws
agenda
Maand archief
facebookTwitter

groep 1B, oktober en november

In groep 1B is de afgelopen weken hard gewerkt over het thema herfst! Veel herfstwerkjes zijn al mee naar huis, want over een paar nachtjes dan……! We tellen de dagen af tot zaterdag! Vanmorgen was er maandviering, verzorgd door groep 2B. De kinderen keken hun ogen uit en deden zelf ook goed mee. Onze groep groeit rustig verder, Romy, Linde, Hope en Taylor zijn er bij gekomen. We hopen dat ze het leuk hebben bij ons. HIER staan foto’s van de laatste tijd, veel kijkplezier!

Contact

contact

O.G. Heldringschool
IJsvogelplein 10
2566 VS Den Haag

T: 070 - 363 54 03
E: ahogervorst@scoh.nl
B: NL38 ABNA 049.81.63.067

| Maakt onderdeel uit van SCOH onderwijs en peuterspeelzalen

Designed by HetSchoolvoorbeeld.nl.