groepen
nieuws
agenda
Maand archief
facebookTwitter

groep 1B maandviering

Vandaag was onze groep aan de beurt om de maandviering te verzorgen. In het geheim was er flink geoefend. Juf Ada vertelde over handen, waar je mee kunt zwaaien, aaien, troosten en helpen. De kinderen wisten een aantal Bijbelverhalen te noemen, waarin ook helpende handen voorkwamen. Ze zongen er twee liedjes over. Daarna lieten de kleuters in twee versjes zien, dat de lente eraan komt: verkleed als bloemetjes beeldden ze dit uit. De jarige kinderen mochten hierna op hun stoel gaan staan en werden toegezongen. Leuk dat er zoveel ouders kwamen kijken! HIER staan een paar foto’s.

Contact

contact

O.G. Heldringschool
IJsvogelplein 10
2566 VS Den Haag

T: 070 - 363 54 03
E: ahogervorst@scoh.nl
B: NL38 ABNA 049.81.63.067

| Maakt onderdeel uit van SCOH onderwijs en peuterspeelzalen

Designed by HetSchoolvoorbeeld.nl.